Informace - 06 Kurz e-Time management

Anotace kurzu

V tomto kurzu se naučíte organizovat svůj čas s online elektronickým kalendářem - vytvářet kalendáře pro jednotlivé projekty, vytvářet v nich události, sdílet s pracovními týmy, přijímat od kolegů návrhy na události. Naučíte si volit formu upozornění na blížící se událost v kalendáři.

Ukážeme si používání prográmku pro vytváření hlasovacích formulářů - např. pro zjištění vhodného termínu schůzky pro ostatní kolegy.

Aplikace, které si ukážeme, vzájemně spolupracují a jejich používání je zdarma.


Kdy se vám to hodí? Tehdy, když pracujete v týmech, kde nejsou všichni členové zaměstnáni na naší univerzitě; když kamkoliv cestujete; když chcete vědět, zda váš pracovní kalendář není v kolizi se soukromými aktivitami; apod.

Kdy se to může hodit...

... když realizujete projekty s různými týmy a chcete mít přehled o tom, které ke kterému projektu se každá událost váže.

... když potřebujete rychlý přehled o odpovědích pozvaných účastníků.

... když potřebujete zjistit vhodný termín pro konání schůzky.

... když chcete mít svůj kalendář stále sebou (např. iPod).

... když chcete rychle zobrazit jen události, které souvisí s jednou aktivitou (např. při psaní pracovních výkazů).

Klíčová slova

Elektronické kalendáře. Online kalendáře. Synchronizace kalendářů. Sdílení kalendářů. Plánování událostí. Zasílání pozvánek. Doodle. Kalendář Google.

Garant kurzu

Ing. Martina Čaputová

Pracoviště: 895 - RCCV (J237, areál Poruba)

Kontakt: martina.caputova@vsb.cz; kl. 5313.

Přihláška

Zaujaly vás kurzy? Chcete se některých zúčastnit? Pak klikněte zde a vyplňte krátký dotazník. Na jeho základě vám nabídneme aktuální termíny kurzů.

Komentář